KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13592293

nr 1359 2293

Torsten Billman

(1909-1989), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 37/300. Motivet: 13x16cm

Torsten Billman, svensk grafiker och tecknare född i Kullavik 1909, död 1989.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 november 2020
kl 18:27:11

8/11 21:04:25 1      Vinnande bud

Torsten Billman

Läs mer om Torsten Billman